“A Piece of Your Mind” Dramasının Karakter İlişkilerine Genel Bakış

tvN‘in yaklaşan draması A Piece of Your Mind, ilişki bağlarına yönelik bir grafik yayınladı.

tvN’in romantik temalı draması, karşılıksız aşk hakkında özgür ruhlu bir hikaye olarak tanımlanıyor. Ünlü aktör Jung Hae, iyi kalpli yapay zeka programcısı olan Moon Ha Won olarak karşımıza çıkıyor. Kendisi yıllardır platonik şık olan ve aşktaki başarısızlığını kabul eden bir karakteri yansıtıyor.

 Chae Soo Bin ise Moon Ha Won’un aksine, optimist bir kayıt mühendisi olan Han Seo Woo‘yu canlandırıyor.

tvN‘in yayınladığı ilişki grafiği yukarıdaki görselde mevcut. Her ne kadar grafik Korece olsa da, yönlendirmelerle az çok tahmin edilebilir bir görsellik sunuyor.

İlk olarak, Moon Ha Won ve Han Seo Woo benzersiz hikayeleriyle bir aşk çizgisi oluşturacaklar. Gözler ilk olarak Moon Ha Won‘un ilk aşkı olan Kim Ji Soo (Park Joo Hyun) ‘ya çevriliyor. Bu da gerçekleşecek olan romantizm hakkında soru işaretlerini ortaya çıkarıyor.

Lee Ha Na, Moon Ha Won‘un yakın arkadaşı Moon Soon Ho‘yu canlandırıyor. Kendisi aynı zamanda ressam olan ve Kim Ji Soon‘un eşi olan Kang In Wook ile de bağlantılı bir karakterde.

AH Gizli Araştırma ekibinde Moon Ha Won‘un arkadaşı Kim Hoon (Kim Jung Woo), psikiyatrist Song Jin Sun (Kim Soo Jin) ve araştırmacılar olarak Min Jin Hwan (Woo Ji Hyun), Hwang In Sik (Moon Dong Hyuk) ve Kwon Do Hyun (Ha Dong Wook) yer alıyor.

Ev ekibinde ise, lider Jeon Eun Joo (Lee Sang Hee), Han Seo Woo’nun arkadaşları Kim Chang Seop (Kang Bong Sung) ve Choi Soo Ji (Kim Nu Ri), otelci Kim Min Jung (Lee Jung Eun) ve tıp öğrencisi olarak da Bae Jin Soo (Kim Woo Seok)’yu dramada görüyoruz.

A Piece of Mind draması 23 Mart saat 21:00’da ilk gösterimini yapmaya hazırlanıyor.

Kaynak (1)

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön