BTS Universe Story 24 Eylül’de Geliyor! Hazır Mısınız?

Netmarble, dünyaca meşhur BTS’yi baz alan yepyeni interaktif sosyal oyunu BTS Universe Story ‘yi 24 Eylül’de (KST) yayınlanacağını duyurdu.

Bu interaktid sosyal oyun, farklı seçeneklerin farklı sonuçlar doğurduğu, oyuncuların direkt olarak oyun içindeki hikayeleri yaratıp oluşturmasına olanak sağlamakta. BTS Universe Story’de BTS Evreni baz alınan çeşitli hikayelerle birlikte “Hikâye Oluşturma” modu ile oyun içi yapımcılık araçlarını kullanarak herkes kendi hikayesini oluşturabilir ve “Hikaye Oyna” modu ile var olan hikayeleri oynayıp seçim yaparak hikayeyi şekillendirebilir.

Ek olarak BTS Evreninde oyuncuların kıyafet ve aksesuar toplayıp karakterleri istedikleri stilde özelleştirebilecekleri “Collection” modu ile beraber özelleştirdikleri karakterlerin AR resimlerini çekebilirler.

Yayın tarihi duyurusuyla aynı zamanda “BTS Günlük Fotoğraf Kart Etkinliği” de açıldı ve oyunculara BTS Universe Story’i inceleme fırsatı sunuyor. 17 Eylül’e kadar resmi BTS Universe Story sitesi (https://btsuniversestory.netmarble.com) ile girilebilen etkinlik oyunculara her gün güncellenen BTS Evreni fotoğraf kartları elde etme fırsatı veriyor. Fotoğraf kartı alındığında oyuncular kartı saklayabilir veya diğer oyuncularla paylaşabilir.

Ayrıca, BTS Universe Story’nin sitesindeki kısa sorulu test ile hangi üyeye daha yakın olduğunuzu da öğrenilebilirsiniz. Test için buraya tıklamanız yeterli.

Netmarble BTS Universe Story yayınlanmasına kadar özel video içerikleri ve çeşitli etkinliklerle daha fazla bilgi yayınlayacak.

BTS Universe Story hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi websitesini ziyaret edin veya BTS Universe Story’yi Twitter ve YouTube ile takip edin.

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön