BTS Yeni Single Duyurusunu Yaptı!

Bangtang-dramako-single

V Live‘dan sürpriz bir radyo yayını açarak hayranları ile bir araya gelen BTS, pandemi sürecinde Army‘i neşelendirmek ve keyif vermek için 21 Ağustos’ta yeni Single’larının yayınlanacağı duyurusunda bulundu.

Single’ın keyifli ve neşe veren bir yapısı olması için çalıştıklarını vurgulayan üyeler, “MIC Drop” ve Waste It On Me tarzında bir çalışma çıkarttıklarını aynı zamanda tamamiyle İngilizce bir şarkı olacağını belirttiler.

Albüm tanıtımları sebebi ile turda olması gereken BTS, pandemi süreci sebebi ile etkinliklerini stüdyodan yapmak zorunda kalmıştı. Bu süreçte sevenlerini ve kendilerini takip eden hayranlarını yalnız bırakmamak için ellerinden geldiğince sosyal medyayı aktif kullanan K-Pop grup üyeleri, aynı zamanda dinleyenlerini mutlu etmenin yolunu da yeni Single çıkarmakta buldu.

Yayında sadece çıkaracakları Single’dan değil, aynı zamanda 2020’nin ikinci yarısında sevenlerine kavuşacak yeni albümlerinden de bahseden BTS, albüm fotoğraf çekimlerinin çoktan tamamlandığını, 21 Ağustos’ta çıkaracakları single’ın henüz albümlerinde yer alıp almayacağının belli olmadığına değindi.

Bunun yanı sıra solo albüm çalışmalarını sürdüren Taehyung, çalışmalarının hızla devam ettiğini belirtti.

BTS, yayın sonunda çekildikleri toplu fotoğrafı da sosyal medyada yayınladı.

BTS-Single-Dramako
BTS-Single-Dramako-2

BTS‘in yaptığı sürpriz radyo yayınının tamamına ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön