Choi Woo Shik, BTS’in V’si ile olan Eğlenceli Anısını Paylaştı!

Hwarang kdramasından sonra adeta bir grup haline gelen Park Seo Joon, Kim Taehyung (BTS üyesi V) ve Choi Woo Shik, eğlenceleli anılarına bir diğerini daha eklediler.

Park Seo Joon Taehyung dramako

Geçtiğimiz günlerde Park Seo Joon, Choi Woo Shik ile Jung Yu Mi‘nin başrollerini paylaştıkları tvN’in Summer Vacation adlı programa konuk oldu. Yemek sonrasında sohbet edip fotoğraf çeken ekip, Choi Woo Shik’in ukulele çalmaya başlaması Park Seo Joon, BTS üyesi V ile görüntülü arama başlattı.

park-seo-joon-bts-v-kimci-dramako

Sohbet V‘nin ailesine geldiği noktada Choi Woo Shik, en kısa sürede kendilerini ziyaret etmek istediğini belirtirken V‘nin ünlü ve zengin bir idol olduğunu unuttuğu en tatlı anlarsan birisi yaşandı ve “Gelirken annemin Kimchi kabını da getir.” diyerek arkadaşlarını kahkahaya boğdu.

kim-taehyung-park-seo-joon-dramako-kimchi

Choi Woo Shik ise bu diyaloğun arkasından Kimchi kabının hikayesini anlattı. “Taehyung‘da hayranlık duyduğum şeylerden birisi, annesi ne zaman kendisine sandviç hazırlasa, Kimchi kabının içerisinde bir tane de bana getirirdi. Ben de annemin Kimcsi’sini o kabın içerisinde koydum” şeklinde ifade etti.

Kaynak (1)

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön