Gong Yoo, Netflix Serisi Squid Game’de Yer Alacak!

Gong Yoo Squid Game Dramako

Ağustos ayında yeni Netflix draması “The Sea of Silence” çekimlerinin başlayacak olan Gong Yoo, 21 Temmuz’da ajansı Management SOOP’un yaptığı açıklama ile “Squid Game” serisinde de yer alacağını açıkladı.

Yönetmenliğini Hwang Dong Hyuk‘un yapacağı seride Gong Yoo, yönetmenle daha önce “Silenced” filminde birlikte çalışmıştı. Kolay Kolay proje kabul etmeyen oyuncu, 2021’in ilk yarısında gösterime girmesi planlanan “The Sea of Silence” draması ile sevenleri ile buluşmayı planlıyor. Bunun yanı sıra oyuncuyu Wonderland filminde de Rebecca Tang ve Bae Suzy ile kamera karşısında izleyeceğiz.

Squid Game, bir grup insanın gizemli bir şekilde hayatta kalma oyunu oynayışını ve kazananın 45.6 milyar Won ödüle sahip olacağı hikayeyi ele alıyor. Lee Jung Jae ve Park Hae Soo da aynı zamanda dramada yer alacaklarına dair açıklamada bulundular.

Gong Yoo Squid Game Framako Netflix

Goblin dramasından sonra kendisini herhangi bir seride izlemediğimiz oyuncu, 2021 senesinde adından bol bol bahsettireceği gibi sevenleri ile olan özlemini de giderecekmiş gibi gözüküyor.

Kaynak (1)

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 69

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön