Netmarble, Yeni BTS Oyununu Duyurdu! BTS Universe Story 18 Ağustos’ta Erken Erişime Açıldı!

BTS Universe Dramako

Netmarble beklenen yeni mobil oyunu BTS Universe Story 18 Ağustos itibariyle erken kayıta açılacağını duyurdu. Yakında açıklanacak yayınlanma tarihine kadar dünya çapında oyuncular (https://btsuniversestory.netmarble.com) resmi web sitesinden erken kayıt yapabilir (Çin ve Vietnam hariç).

Geçtiğimiz sene BTS severler ile BTS WORLD oyununu buluşturan Netmarble, bu sefer BTS ve oyun severlerin karşısına çok daha gizemli bir içerik sunmayı hedefliyor.

BTS Universe Story interaktif mobil hikaye anlatım platformudur ve Haziran 2019’da yayınlanan BTS WORLD başarısını takip ederek Netmarble ve dünya çapındaki süperstarlar arasındaki ikinci işbirliğidir. Uygulama ile oyuncular BTS evrenini baz alan hikayeleri keşfedebilir, grup ile kendi hikayelerini oluşturup paylaşabilir ve diğer oyuncularla etkileşime girebilirler.


Oyunun ana özelliği BTS Universe Story’nin Hikaye Oluşturma modu, yazarlara oyun içi yapımcılık araçlarını kullanarak kendi hikayesini oluşturma özelli sunmasıdır. Play Story modu ise hali hazırda oluşturulmuş hikayelerin, oyuncular tarafından seçim yapılarak şekillendirildiği interaktif hikayeleri içerir. Ek olarak oyunda BTS evrenindeki karakterlerin gardrobunun özelleştirilebileceği AR modu ve Koleksiyon fonksiyonu bulunmaktadır. Özel bir yayın öncesi etkinliği olarak Yazar Alma etkinliği 24 Ağustos’a kadar yapılacak.


Herkese açık olan etkinlikte seçilen yazarlara yayınlanmadan önce hikaye oluşturmaları için oyunun düzenleme araçlarının erken erişimi verilecek. Oyunun yayınlanmasını takiben bu hikayeler tüm oyuncuların tadını çıkarması için resmi olarak Play Story moduna eklenecek. Ön kayıtı kutlamak için resmi BTS Universe Story YouTube kanalına BTS dünya görüşü içerisinde ana karakterleri gösteren bir video eklendi. Video oyunu tanıtmakta ve arka plandaki deniz, üyeler ve “Şimdi, lütfen bizim hikayemiz ol” cümlesi belirmekte.

Daha fazla bilgi için lütfen resmi sitesini ziyaret edin veya BTS Universe Story’yi Twitter ve YouTube’tan takip edin.

Erken erişim linkleri için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

BTS Universe Story Google Play

BTS Universe Story App Store

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 75

Netmarble, Yeni BTS Oyununu Duyurdu! BTS Universe Story 18 Ağustos’ta Erken Erişime Açıldı!” üzerine 2 görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön