Reyting Sonuçları 27 Ocak -2 Şubat 2020

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı flmafisi.jpg

Herkese merhabalar, bu hafta yayına giren dizilerimizle birlikte reytinglere bir göz atalım mı?

  • Pazartesi-Salı Grubu: Romantic Doctor Teacher Kim %20’lerde dolanmaya başladı. Yaklaşık iki haftadır Black Dog da reytignlerde Diary of Prosecutor ‘a göre daha başarılı gitmekte.
  • Çarşamba-Perşembe Grubu: KBS Forest geçen hafta final yapan 9.9 Billion Won Woman‘ın yerini alarak listeye eklendi. Başarılı bir giriş yapsa da ikinci bölümüyle (3&4) reytingleri düşürdü. 9.9 Billion Won Woman‘ın izleyicileri diğer dizilere kaymış görünüyor. Çünkü MBC The Game: Towards Zero ve tvN Money Game reytingleri geçen haftaya göre yükseltti.
  • Cuma-Cumartesi Grubu: Nam Gung Min‘in başrolünü paylaştığı Stove League retignleri gittikçe yükseltiyor. JTBC ise Chocolate‘ın yerine başlayan Itaewon Class güçlü bir giriş yaptı. İlk iki bölümünü izledim ve keyifle devam edeceğim gibi duruyor.
  • Cumartesi-Pazar Grubu: KBS Beautiful Love, Wonderful Life zaferini elinde tutmaya devam ediyor. tvN Crash Landing on You reytingleri gitgide yükseltiyor, finalde kaça ulaşacak merakla bekliyorum. tvN Reply serisi %18-20’leri görmüştü, Crash Landing On You da bu şekilde devam ederse görebilir. Bu hafta başlayan iddialı dizilerden bir diğeri de Jang Hyuk‘un başrolünde yer aldığı Tell Me What You Saw . Dizi oldukça başarılı bir giriş yaptı ve güçlü rakiplerinin arasında ikinci bölümüyle reytinglerini yükseltmeyi başardı.

Reytingleri veri akışına göre güncelleyerek vermeye devam edeceğiz…

Kaynak : Asianwiki, Dramabeans

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön