2022’yi Son K-Pop Party ile Kapatın!

White Entertainment, yapmış olduğu ve hazırladığı Kore kültürü içerikli partileri ile adını en güzel şekilde duyurdu. 2022 senesi boyunca K-pop ve Kore içerikli bir çok parti hazırladı. Şimdi 2022’yi yine White Entertainment‘ın özenle hazırladığı bu sıra dışı party son kez sizlerle. Hazır mısınız?

K-pop ve Koreseverlerin katılımlarının yoğun olduğu, içerisinde hanbok denemesinden, çeşitli Kore ürünü stantlarına kadar bir çok içeriğin bulunduğu, K-pop’un güncel ve zirvede şarkıları ile Dj performans eşliğinde katılımcıları coşturacak olan ve içerisinde daha bir çok sürprizin bulunduğu K-Pop Party, 11 Aralık’ta İstanbul’da gerçekleşecek.

Eğer bir Koreseverseniz, eğer K-pop ile ilgileniyorsanız, neden bu partiye katılmanız gerektiğine dair küçük açıklamalarda bulunalım.

Öncelikle, içeriği diğer hiçbir partide bulamayacağınız kadar renkli ve sıradışı. Sizi Kore’ye götürmüş ve oranın esintilerini size hissettirmiş gibi hissettiren bu Party, sizlere birbirinden farklı tecrübeyi deneyimlemeniz için fırsatlar sunuyor. Bunun yanı sıra, sizin gibi bir çok K-pop ve Koresever kişinin de bulunacağı bir ortamda, kendiniz gibi, kendisini bu kültüre adamış ve bu kültürün bir parçası olmaktan mutluluk duyan bir çok insanla tanışma fırsatı sunuyor.

DJ performans eşliğinde müzik, dans cover showlar, hanbok deneyimi, bol içerikli stantlar ve eğlenceyi sınırlarda hissettiren K-Pop Party, sizde harika bir anı bırakmayı amaçlıyor.

Oldukça hareketli geçen 2022’ye olabilecek en iyi şekilde veda etmenizi ve bunu yaparken de kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir ortam sunmaya hazırlanıyor.

Eğer siz de Kore kültürünü seviyorsanız ve bu tarz etkinliklerde bulunmaktan zevk alıyorsanız, 11 Aralık’ta Dorock XL Kadıköy’de sizlerle.

Biletlerinizi biletino’dan ya da etkinlik günü kapıdan alabilirsiniz.

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön