2023 Baharı, Eşsiz Kore Etkinliklerini Yanında Getiriyor!

Kore etkinlikleri dediğimiz zaman akla ilk gelen White Enternaintment, Kore ve K-pop severleri düşünerek etkinliklerini devam ettiriyor.

Öncelikle Astro severlere müjde! Astro’nun ASTRO: STARGAZER ASTROSCOPE filmi, ülkemize White Entertainment, Siyah Beyaz Film ve CGV Mars Dağıtım şirketileri işbirliğinde getirttiği haberini verebiliriz!

Daha öncesinde başrollerinde Lee Jong Suk ve Cha Eun Woo‘nun başrollerinde oynadığı Decibel filmini getiren White Enternainment, şimdi ise Arohalar ve K-pop severler için Astro’nun konser filmini ülkemizdeki sinemalarda gösterime sokmaya hazırlanıyor.

Bununla da bitmedi,

Şubat ayında ülkemizde gösterime giren BTS Yet To Come In Cinemas konser filmi öncesi, WE’nin, Army’ler için hazırladığı içeriğin bir benzerini de şimdi de AROHA’lar için gerçekleşecek.

Eğer bir AROHA hatta K-pop severseniz, White Entertainment’ın sizi konser filmi izlemekten ötesine götürecek olan bu etkinliğine katılabilirsiniz!

Bunun için İstanbul’da olmanız ve 15 Nisan tarihinde, Akasya AVM’de gerçekleşecek olan 14:00 seansına bilet almanız yeterli!

Ön satışlar başladı bile! Biletinizi Paribu‘nun internet sitesinden temin edebilirsiniz!

Detaylı bilgiye, Whiter Entertainment’ın sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Başka?

Eşi benzeri olmayan Kore partileri gerçekleştiren WE, sıradaki etkinliğini tamamiyle Kore severlerin zevkleri üzerine hazırladı!

İçerisinde kareoke etkinliği, random dans etkinliği ve sizlerin isteklerinden oluşan şarkı listesi ile K-pop severlere özel bir parti hazırlana White Entertainment, 30 Nisan tarihinde bu etkinliğini gerçekleştirecek. İstanbul, Dorock XL Venue’de gerçekleşecek olan White Up! Chapter 1: Spring K-Pop Party Fest için biletlerinizi biletino‘nun internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Bu sadece bir başlangıç, Chapter 1’de böylesi etkinlikler sunan White Entertainment’ın Chapter 2’si için hazırlanın!

Çünkü WE, hız kesmeden sizi Kore’nin ritmine doğru götürüyor!

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön