Puanlama İncelemesi

Burası izlediğimiz dramaları derecelendirdiğimiz alan. Kaç puan verdiğimizi görüp, ona göre izleme kararı alabileceğiniz, ya da farklı düşünceleriniz varsa yorumlarda bizimle paylaşabileceğiniz kategorimiz.

5/5

Eğer bu derecelendirmeyi görüyorsanız, muhtemelen incelemesini yaptığımız dramanın hayranı olmuşuzdur demektir. Her ayrıntısını beğendiğimiz, oyuncuları ile kendimizi bütünleştiren, kurgusu ile nefes kesen ve bizi bir dakika bile başından kaldırtmayan bir dramanın incelemesini okumak üzeresinizdir. Kemerlerinizi bağlayın ve şölene hazırlanın.

4/5

Küçük detaylarda bizi üzse de yine de klasik olmaktan ödün vermeyen bir drama puanlaması 4/5. Zaman zaman başka seçenekleri tercih edeceğimiz ama yine de verdiği zevkten ödün vermeyecek nitelikteki dramanın habercisidir kendisi.

3/5

Belki içerisindeki oyunculardan, belki de yönetmeninden ötürü kaçırmak istemediğiniz bir drama olabilir. Sonuna kadar izlemeye değer mi? Tartışılır ama yine de izlemeyi düşünen Kore Draması severlerine sunacağımız ayrıntılara sahip olan dramamızın puanıdır 3/5.

2/5

Emek verilmiş bir dramada bu rakamı görürseniz muhtemelen iteleyerek bitirdiğimiz bir dramanın başlığında yer alan puandır. İzleyip izlememek size kalmış ama kişisel tavsiyemizin çok daha iyi olmadığını anlayabilirsiniz bu kategoride.

1/5

Uzatmaya hiç gerek yok. Yarım bıraktığımız dramalar, tam da bu puanlamanın tanımına uymaktadır.

Paylaş:

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön