Eğer K-pop seviyorsanız, K-pop Party Night etkinliğini kaçırmamalısınız!

Bünyesinde bir çok Kore kültürü etkinliğini barındıran White Organisation, K-pop severlere harika etkinlikler sunmak için elinden geleni yapıyor.

Geçtiğimiz süreçlerde içerisinde bir çok etkinliği barındıran K-Party etkinliğini gerçekleştiren WO Organisation, şimdi İstanbul, Eskişehir ve Ankara’da gerçekleştireceği K-pop Party Night etklinlikleri ile Koreseverleri ve K-pop severleri bir araya getirip, eğlenceli bir gece geçirmek için tam gaz hazırlıklarını gerçekleştiriyor.

K-pop Party Night nedir?

K-pop Party Night, K-pop ve müzik severlerin katıldığı, etkinlikte Dans cover, DJ performans, stantlar ve çekiliş gibi içeriklerin bulunduğu ve amacının K-pop severlere ve geceye dahil olmak isteyen katılımcılara, sizleri şehir hayatının monotonluğundan uzaklaştıracak bir gece yaşatmak.

Şu anda İstanbul, Eskişehir ve Ankara’da gerçekleşecek olan bu parti etkinliğinin tarihleri, partinin gerçekleşeceği şehire göre değişiyor.

İlk K-pop Party Night etkinliğini IF Performance Ankara’da, Ağustos ayında gerçekleştiren White Organisation, bu etkinliğin oldukça ilgi görmesinin ardından K-pop Night Party’, Eskişehir ve İstanbul’a da getirme kararı aldı.

K-pop Party Night’ın İstanbul ayağı 30 Ekim’de, Eskişehir ayağı 13 Kasım’da, Ankara ayağı ise 15 Kasım’da If Performance’ta gerçekleşecek.

Her şehirde gerçekleşecek olan etkinliklerin içeriği ise farklı.

Eskişehir’de gerçekleşecek olan K-pop Party Night’ta katılımcıları unutulmaz bir DJ Performansı bekliyor.

Ankara’da gerçekleşecek olan K-pop Party Night’ta ise DJ performansının yanı sıra dans cover showları da müzik ve K-pop severlere harika bir gece yaşatmayı hedefliyor.

İstanbul‘da gerçekleşecek olan K-pop Night Party etkinliğinde ise oldukça fazla içerik bulunmakta.

Öncelikle katılımcılar, kapı açılış saatinden sonraki ilk 45 dakikada cadılar bayramı temalı makyaj yaptırma fırsatı elde edecekler. Bunun yanı sıra, isteyen Cadılar bayramı teması kostümü ile katılımını gerçekleştirebilecek. Ardından Team WSTW, Meriç Yüksel ve Danstudyokpop‘ın keyifli dans showları eğlencenin dozunu arttıracak. Bunun yanı sıra içerisinde birbirinden farklı ürünün olduğu stantlar, harika çekilişler ve enerjiyi zirveye çıkarak olan DJ Performansı ile K-pop Night Party, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatmayı planlıyor.

Eğer Eskişehir, Ankara ya da İstanbul’da yaşıyorsanız, bu eğlenceli etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Küçük bir not eklemek isterim ki, etkinliklerde alkollü içecek satışı gerçekleşeceği için yaş sınırı bulunmaktadır.

*Katılımcıların +18 olması gerekmektedir.

Eğer bu keyifli etkinliğe katılmak istiyorsanız, biletinizi hemen şimdi biletino‘dan ya da etkinlik günü, mekan girişinde kapıdan satın alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için White Organisation‘ın Instagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 74

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön