Lee Jong Suk’un Yeni Filmi Decibel, Türkiye’de!

Başrollerinde Lee Jong Suk, Cha Eun Woo ve Kim Rae Won‘un yer aldığı Decibel filmi, ülkemizde White Enternainment ve Siyah Beyaz film aracılığı ile Kore ve sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Güney Kore’nin heyecanlı ve nefes kesen filmleri bir çok sinemasever tarafından ilgi görürken, Decibel, bu konuda çok iddialı.

Aksiyon ve nefes kesen bir hikayenin anlatıldığı filmde, bir çok başarılı oyuncuyu görmek mümkün. Tanıtımlarından ve paylaşılan görsellerden anladığımız kadarıyla, Decibel, keşfedilen bir ses bombasının imha edilme çabası üzerine verilen mücadeleyi anlatan ve oldukça heyecanlı olan bir film.

Film henüz ülkemizde gösterime girmemiş olsa şimdiden tanıtım görselleri ve fragmanı bekleyenleri ile buluştu.

Tanıtımını gördüğüm zaman aklıma ilk gelen Keanu Reeves’in “Speed” filmi oldu.

Speed” filminde, Keanu Reeves, bomba yerleştirilen bit otobüs yolcularını kurtarmakla görevlendirilmiş bir polisi canlandırıyordu ve 90’lı yıllar filmi olmasına rağmen oldukça büyük ses getirmişti.

Tanıtım ve görsellerden takip ettiğim kadarıyla, Decibel filminin de heyecan, aksiyon ve nefes kesiciliği açısından aynı başarıya sahip olduğunu düşünüyorum. Kore sineması, Kore dramaları zaten her zaman senaryo konusunda şu anda günümüzün en başarılı içeriklerini çıkaran akımların başında. Oyuncu kadrosu ve konunun içeriği ile de beklediğimiz heyecanı bize verecek olan bir sinema filmi bizi bekliyor gibi.

Eğer Decibel filmini izlemek istiyorsanız, 2 Aralık’ta Türkiye’deki bütün illerde gösterime gireceği haberini mutlulukla verebilirim.

Türkiye’de Kore filmini sinemada izleme şansına çok fazla erişemiyoruz. Bu nedenle White Entertainment ve Siyah Beyaz Film‘e kendi adıma teşekkür ederim. Dilerim, bu film gerektiği ilgiyi görür ve biz de daha bir çok Kore filmini, sinema salonlarımızda izleme şansına ulaşırız.

28 Kasım tarihinde İstanbul’da White Enternainment aracılığı ön gösteriminin gerçekleşeceği Decibel filmi, 2 Aralık’ta Türkiye’de bütün şehirlerde gösterime girecek. Şimdiden bu özel buluşma için 2 Aralık’taki planlarınızı ona göre gerçekleştirmenizi tavsiye ederim.

Ve film ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız, White Entertainment’ın Instagram hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön