Reyting Sonuçları 10 – 16 Şubat 2020

Görseli düzenle

Bu hafta listede yeni diziler görmekteyiz. Yeni başlayan bazı dramalar güçlü reytinglerle yerini sağlamlaştırdı, bazı diziler ise biterek yeri doldurulmaz bir boşluk açtı. Bu haftaki tabloya bakalım mı? 🙂

  • Pazartesi-Salı Grubu: Romantic Doctor Teacher Kim kendi reytinglerinde devam ederken Diary of Prosecutor bu hafta final yapan dramalardandı. tvN Black Dog yerine başlayan The Cursed güçlü bir giriş yaptı.
  • Çarşamba-Perşembe Grubu: KBS Forest , MBC The Game: Towards Zero ve tvN Money Game reytinglerde kendilerini sabitlemiş gibi duruyorlar. Hafta ortasında çok başarılı diyebileceğimiz bir yapım göremesek de Forest‘ın diğerlerine oranla biraz daha iyi gittiğini söyleyebiliriz.
  • Cuma-Cumartesi Grubu: Nam Gung Min‘in başrolünü paylaştığı Stove League bu hafta final yapan diziler arasında yerini aldı. Gerçekten başarılı bir dönem geçirdi. JTBC Itaewon Class ise şimdiden iki haneli rakamları gördü.
  • Cumartesi-Pazar Grubu: KBS Beautiful Love, Wonderful Life haftasonu aile draması olarak başarısını sürdürmekte. tvN Crash Landing on You bu hafta muhteşem bir reytingle final yaptı, %21.7’yi gördü 🙂 Jang Hyuk‘un başrolünde yer aldığı Tell Me What You Saw ise geçen haftaya oranla reytinglerini biraz yükseltmiş gibi duruyor.

Reytingleri veri akışına göre güncelleyerek vermeye devam edeceğiz…

Kaynak : Asianwiki, Dramabeans

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön