Reyting Sonuçları 17 – 23 Şubat

Görseli düzenle

Selamlar 🙂 Crash Landing On You vedası ve Hyena açılışı ile bu haftaki reytinglerimize bakalım mı?

  • Pazartesi-Salı Grubu: Diary of Prosecutor finaliyle bu hafta hem Romantic Doctor Teacher Kim hem de The Cursed reytinglerini yükseltmiş durumda.
  • Çarşamba-Perşembe Grubu: KBS Forest , MBC The Game: Towards Zero ve tvN Money Game… hafta ortasında rekabet eden bu üç drama arasından en iyi gideni seçmek oldukça zor çünkü reytinglerde çok başarılı durmuyorlar.
  • Cuma-Cumartesi Grubu: SBS Stove League finaliyle yerini Hyena dramasına bıraktı. İlginç karakterleriyle birlikte hukuk dünyasının hırslı avukatlarını izleyeceğimiz Hyena, güçlü kadrosuyla da dikkat çekiyor. Gerek Kim Hye Soo gerek Joo Ji Hoon her türlü karakterleri canlandırabilecek oyuncular. JTBC Itaewon Class ise %12’yi aşarak cuma-cumartesi grubunun yeni lideri gibi duruyor.
  • Cumartesi-Pazar Grubu: tvN Crash Landing on You finalini hala atlatamadım ama diğer dizilere yine de bakmamız gerekli 🙂 Beautiful Love, Wonderful Life yeri sabit ilerliyor. Tell Me What You Saw reytingleri yine düşürmüş durumda. Hi Bye, Mama! bu hafta güçlü giriş yapan diziler arasında yerini aldı. Kim Tae Hee ‘nin uzun zamandır beklenen dizisi önümüzdeki haftalarda da bu başarısını koruyacak mı göreceğiz…

Kaynaklar: Dramabean , Asianwiki

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön