Reyting Sonuçları 6-12 Temmuz 2020

Dramako - my mister 1
  • Pazartesi-Salı Grubu: tvN My Unfamiliar Family bu yayın grubunun en başarılısı olarak devam etmekte. KBS’in yeni dizisi To All The Guys Who Loved Me diğer adıyla Men are Men Hwang Jung Eum’un son draması. Mystic Pop-Up Bar henüz bitmesine rağmen yeni bir diziyle hızlı dönüş yapmış. MBC Dinner Mate drop yazısı eklediğim sitedeki ilk yazım oldu, yazıya buradan ulaşabilirsiniz. JTBC The Good Detective ise ilk bölümü başarılı bir reyting almış.
  • Çarşamba-Perşembe Grubu: Yayın grubunda iki yeni dizi görmekteyiz. KBS Memorials diğer adıyla Into the Ring kamu memurlarının iş ilişkilerine odaklanan politika, romantizm ve komedi unsurlarını barındıran bir drama olarak karşımıza çıkmakta. JTBC Was It Love ise bekar bir anne olan Song Ji Hyo ve karşısına çıkan dört müstakbel sevgili adayı ile ilişkisini konu almakta. İki dizinin de reytingleri için şimdilik çok başarılı diyemeyiz.
  • Cuma-Cumartesi Grubu: Ji Chang Wook‘un Backstreet Rookie dizisine ait ilk izlenim yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. SBS‘in reytingleri The King:Eternal Monarch seviyesine ulaşmış durumda, ortalama bir değerde ilerliyor. Graceful Friends ise JTBC‘nin üzerinde durduğu, Sky Caste ile The World of the Married karışımı bir dizi olarak reklamını yaptıkları dramaydı.Sonunda yayına girdi ancak ilk bölüm reytingleri ile beklenen ilgili görmediğini söyleyebiliriz.
  • Cuma-Cumartesi Grubu: KBS‘in aile draması Once Again haftasonunda galip ilerliyor, özellikle pazar yayınında çok iyi. OCN‘in Train draması bu hafta yayına giren dizilerden ancak çok başarılı bir reyting aldığı söylenemez. Yine de başarılı bulduğum bir drama, Train dramasının ilk izlenim yazısına buradan ulaşabilirsiniz. tvN It’s Okay to Not be Okay ise başarılı ilerlemekte. Merak edenler için It’s Okay to Not be Okay ilk izlenim yazımıza buradan ulaşabilirsiniz 🙂
REYTİNG SONUÇLARI KanalBölümReyting
6 Temmuz Pazartesi
Men are MenKBS1%3,9
Dinner Mate MBC25%2,3
Dinner MateMBC26%3,1
My Unfamiliar FamilytvN11%4,4
The Good DetectiveJTBC1 %3,9
7 Temmuz Salı
Men are Men KBS2%4,5
Dinner MateMBC27%2,8
Dinner MateMBC28%4,0
My Unfamiliar FamilytvN12%4,3
The Good DetectiveJTBC2%3,8
8 Temmuz Çarşamba
Memorials KBS3%3,2
Was It LoveJTBC1%2,0
9 Temmuz Perşembe
MemorialsKBS4%3,3
Was It LoveJTBC2%2,2
10 Temmuz Cuma
Backstreet RookieSBS7%6,6
Graceful FriendsJTBC1%3,2
11 Temmuz Cumartesi
Once AgainKBS61%24,6
Once Again KBS62%29,6
Backstreet RookieSBS8%8,7
Graceful FriendsJTBC2%2,7
TrainOCN1%1,4
It’s Okay to Not be OkaytvN7%5,6
12 Temmuz Pazar
Once Again KBS63%30,3
Once Again KBS64%33,3
TrainOCN2%1,4
It’s Okay to Not be OkaytvN8%5,6

Kaynak: Asianwiki , Dramabeans

Paylaş:
Yazı oluşturuldu 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön